Laryngologia Wrocław - Przychodnia Medicus DCL
 home  dla pacjentów  aktualności  dla specjalistów  linki  kontakt
English Version
oferta  

Współpracujemy z:

 
 Medicus
Niepubliczny  Zakład  Opieki  Zdrowotnej
 

Dolnośląskie Centrum Laryngologii Medicus zostało otwarte w listopadzie 2007 roku i stało się tym samym pierwszą na terenie Dolnego Śląska prywatną, a przy tym najnowocześniejszą kliniką laryngologiczną, oferującą pacjentom kompleksowe konsultacje laryngologiczne wraz z pełną diagnostyką schorzeń w obrębie uszu, nosa, gardła i krtani, a także leczenie operacyjne schorzeń z tego zakresu.

Z uwagi na ścisłe powiązanie schorzeń alergicznych i pulmonologicznych z laryngologią w marcu 2011 roku rozszerzyliśmy ofertę medyczną o pracownię alergologiczną oraz pracownię pulmonologiczną.

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych klinik w Polsce.

Ponadto Dolnośląskie Centrum Laryngologii jest ośrodkiem 2o Screeningu Słuchu Noworodków w ramach Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. Klinika kwalifikuje również pacjentów do procedury wszczepu implantów słuchowych. DCL Medicus, jako pierwsze w Polsce, na tak szeroką skalę wykorzystuje metodę koblacji w operacjach laryngologicznych. Metoda ta, dzięki swojej małoinwazyjności, zapewnia nie tylko lepszy przebieg samego zabiegu, ale także znacznie skraca czas rekonwalescencji pacjenta.

W centrum bada się, diagnozuje i leczy pacjentów w każdej grupie wiekowej, zapewniając najwyższe standardy obsługi. Jesteśmy również jedyną kliniką otolaryngologiczną w Polsce, w której w ramach wizyty przeprowadza się pełną diagnostykę endoskopową.

Klinika zorganizowana jest w sposób bardzo przyjazny dla pacjentów, czego dowodem jest liczba udzielonych konsultacji, która od otwarcia w 2007 r. przekroczyła już 50 000. W tym czasie wykonaliśmy również ponad 3000 specjalistycznych zabiegów laryngologicznych.

W celu uzyskania szerszych informacji o oferowanych badaniach, zabiegach czy standardach pracy zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej kliniki lub telefonicznego kontaktu z nami.

 
  oferta
zespol
klinika
rejestracja
ul. Kard. Wyszyńskiego 110, 50-307 Wrocław, ul.Legnicka 56